Zasady spłacania kredytu dla firm bez zaświadczeń

Szczegółowe zasady spłacania kredytu dla firm bez zaświadczeń są ściśle określone w podpisywanej przez właściciela przedsiębiorstwa umowie. Jeżeli będzie on zainteresowany spłacaniem swojego zobowiązania finansowego wobec banku w wariancie bezodsetkowym, to zostanie zobowiązany do wpłacania kolejnych rat przez okres 72 miesięcy. Natomiast maksymalny okres spłaty z odsetkami zawsze będzie wynosił osiem lat.

Również sama prowizja za uruchomienie kredytu uzależniona zostanie od wybranego wariantu uiszczania kolejnych rat. Podpisanie przez klienta banku najbardziej korzystnej dla niego umowy jest bardzo ważne z uwagi na to, że może uzyskać finansowanie w kwocie nawet 300 000 złotych bez zabezpieczeń na podstawie samych obrotów osiąganych przez firmę.

Po przeprowadzeniu oceny zdolności kredytowej wnioskowana przez klienta banku kwota pieniędzy zostanie mu udostępniona już w ciągu jednego dnia. Jedynym wymaganiem ze strony banku wobec właściciela firmy będzie rejestracja w internetowym systemie Obrotomierz i udostępnienie wyciągów z kont przedsiębiorstwa za okres sześciu miesięcy lub rocznego PIT-u w przypadku dłużej prowadzonej działalności.

Po poznaniu wstępnej decyzji kredytowej i jej akceptacji dojdzie do spotkania z doradcą klienta, który omówi szczegóły proponowanej wnioskodawcy umowy. Natomiast sam sposób wykorzystywania kredytu dla firm bez zaświadczeń będzie uzależniony jedynie od bieżących potrzeb przedsiębiorcy. Informacje na ten temat znajdują się na stronie https://www.ideabank.pl/kredyt-przez-internet-obrotomierz 

This entry was posted in ciekawe. Bookmark the permalink.