Zepsuta pralka – gdzie szukać pomocy w Gdańsku?

zepsuta-pralkaMoja pralka, jak większość sprzętów w moim domu, miała już swoje lata i okres świetności dawno za sobą. Czasami wydawała dziwne odgłosy, czasami wylewała niespodziewanie wodę, ale jeszcze działała. Ale niestety do czasu. Wczoraj włączyła się, ruszyła i stanęła. Byłam zrozpaczona. Nie stać mnie było na zakup nowej pralki a przy małym dziecku takie urządzenie jest niezbędne. Postanowiłam przynajmniej spróbować ją naprawić.

Przecież w Trójmieście są na pewno fachowcy, którzy oferują naprawa pralek Gdańsk. Zadzwoniłam do mojej bliskiej koleżanki i okazało się, że ona też kiedyś korzystała z usług takiego pana. Dała mi do niego numer telefonu. Pan przez telefon był bardzo sympatyczny. Powiedział, że przyjedzie i zobaczy co się da zrobić. Lojalnie ostrzegł, że niektóre części są tak drogie, że czasami lepiej kupić nową pralkę. Przyjechał, posprawdzał i powiedział, że nie jest tak źle. Tą zepsutą część może wymienić i pralka jeszcze trochę podziała. Ale ogólnie jest w takim stanie, że raczej powinnam już odkładać pieniądze na nową pralkę. Zostawił mi też swoją wizytówkę. Tak na wszelki wypadek. Po jego wyjściu zobaczyłam, że oferuje też naprawa zmywarek Gdańsk. https://www.restartagd.pl/miasto/naprawa-agd-gdansk/

No cóż, zmywarki nie miałam, więc ten rodzaj usługi mnie nie interesował. Ale co do pralki to byłam mu naprawdę wdzięczna za jej uruchomienie. I to wziął naprawdę symboliczną kwotę. Myślę, że wziął niewiele więcej niż cena wymienianej części. To naprawdę dobry i uczynny człowiek. Będę go z pewnością wszystkim polecać. Zrobię mu reklamę wśród znajomych.

This entry was posted in Bez kategorii. Bookmark the permalink.